Caploonba Uşak

Caploonba Uşak Yetkili Bayi – ByAliAkın Mobilya

Caploonba Uşak Yetkili Bayi ByAliAkın Mobilya Uşak halkına en modern çocuk mobilarını sunabilmek için öz veri ile çalışmaktadır. Bebek, Çocuk ve Genç Odası ürünleri ile Uşak’ta mutlu evler tasarlamaya devam etmekte.

Caploonba, 0-24 yaş aralığında “Bebek, Çocuk ve Genç Odası” üretme amacı ile kurulmuş Türkiye’nin ilk uzman markalarından biridir. Mobilyanın Uzmanı Uzmanlığımıza güvenebilirsiniz…

Standartlara Uygun Üretim

Çocuk sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak üretim yapan Caploonba, ileri teknoloji yatırımları yanında, bir çok kalite belgesine sahiptir. Ürünlerinin tamamını E1 Standartlarına uygun malzemeler ile üretmesinin yanında bir çok kalite belgesi ile üretim standartlarını geliştirmiştir. Malzeme seçiminden üretim aşamasına kadar olan tüm faaliyetler titizlikle yürütülmektedir. Büyüyen Marka Aslında çok yakınız..

Caploonba, Türkiye’de 150 satış noktası ve yurt dışında 20 ülkede var olan konsept mağazaları ile büyümeye gitmiş; bu doğrultuda makine parkurunu teknolojik yatırımlarla zenginleştirmiş ve tasarımlarını daha da geliştirmiştir. Deneyim Sizi önemsiyoruz…

Geniş ve Yaygın Bayi Ağı

Caploonba, mobilyalarını farklı yaş gruplarındaki gerçek kullanıcıların deneyimleri doğrultusunda yüksek güvenlik standartlarına uyarak üretir. Mobilyadan daha çok yaşam alanları tasarlama misyonu ile çalışmalarını yürütmektedir.

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.